Life is Strange 2, PS4 -peli
Life is Strange 2, PS4 -peli osastosta Sony PlayStation 4 -pelit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 14,89 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Life is Strange 2 - Sony PlayStation 4 - Toiminta/SeikkailuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 14,89 € | 20,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Life is Strange 2 /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 15,50 € | 19,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Life is Strange 2 PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 15,99 € | 15,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Life is Strange 2 PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 24,90 € | 27,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,88 €
14,89 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,45 €
15,50 €
15,99 €
24,90 €
Life is Strange 2, PS4 -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5021290086074, 0662248923512 |
Valmistaja | Square Enix, Sony, Koch Media |
Valmistajan tuotesivu | https://lifeisstrange.square-enix-games.com/en-gb/ |
Ikäraja | 18 |
Valmistusvuosi | 2 018 |
Kategoria | |
Roolipeli | On |
Seikkailu | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,90 €
Keskihinta
17,82 €
Alin hinta
14,89 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.