PDP Victrix Pro BFG Wireless Controller, PC/PS4/PS5- peliohjain
PDP Victrix Pro BFG Wireless Controller, PC/PS4/PS5- peliohjain osastosta PC-peliohjaimet nyt edullisimmin kaupasta StarGame24 hintaan 177,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Victrix Pro BFG controller (PS4/PS5/PC)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-30 päivää | 177,00 € | 183,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PDP Victrix Pro BFG - White - Controller - Sony PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 199,90 € | 199,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PDP Victrix Pro BFG - Black - Controller - Sony PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 219,00 € | 219,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-30 päivää
Hinta toimituskuluineen 183,99 €
177,00 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,90 €
199,90 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 219,00 €
219,00 €
PDP Victrix Pro BFG Wireless Controller, PC/PS4/PS5- peliohjain
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | PDP |
Pad-peliohjain | On |
Valmistajan tuotesivu | https://pdp.com/products/ps5-pc-victrix-pro-bfg-controller |
EAN-koodi | 0708056069957, 0708056071967 |
Hintakehitys
Korkein hinta
219,00 €
Keskihinta
198,63 €
Alin hinta
177,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.