Sony Playstation VR Aim Controller, PS4 -peliohjain
Sony Playstation VR Aim Controller, PS4 -peliohjain osastosta Sony PlayStation 4 -peliohjaimet nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 89,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
PlayStation VR Aim Controller /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 89,95 € | 89,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony Aim Controller (VR) - 3D motion controller - Sony PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 93,29 € | 100,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PS4 VR: Aim Controller ohjain PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 99,00 € | 103,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Playstation 4 VR Aim Controller ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 99,95 € | 105,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,95 €
89,95 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 100,28 €
93,29 €
99,00 €
Toimitusaika varastossa
Hinta toimituskuluineen 105,85 €
99,95 €
Sony Playstation VR Aim Controller, PS4 -peliohjain
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0711719899969 |
Valmistaja | Sony |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,95 €
Keskihinta
95,55 €
Alin hinta
89,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.