Braun PurShine WK 1500, vedenkeitin
Braun PurShine WK 1500, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 34,98 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Braun Vedenkeitin PurShine WK 1500 BK - Musta - 2200 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 34,98 € | 41,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Vedenkeitin PurShine WK 1500 WH - Ruostumaton teräs/valkoinen - 2200 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 41,75 € | 48,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun PurShine vedenkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 54,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun WK1500WH PurShine vedenkeitin, 1,7 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 49,99 € | 54,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun PurShine vedenkeitin WK1500BKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,99 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,97 €
34,98 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,74 €
41,75 €
49,90 €
49,99 €
Braun PurShine WK 1500, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8021098001979, 8021098001962 |
Teho | 2 200 W |
Valmistaja | Braun |
Tilavuus | 1,7 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodatin | On |
Materiaali | Ruostumaton teräs |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,99 €
Keskihinta
45,32 €
Alin hinta
34,98 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.