Smeg KLF04BLEU, vedenkeitin
Smeg KLF04BLEU, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 179,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg Klf04bleu Musta VedenkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
179,00 € | 183,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg KLF04BLEU -vedenkeitin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 181,99 € | 186,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMEG KLF04BLEU VEDENKEITIN MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KLF04BLUE MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-7 työpäivät | 204,95 € | 209,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg Vedenkeitin säädettävällä lämpötilalla - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 219,00 € | 219,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMEG KLF04BLEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 225,00 € | 228,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Smeg Vedenkeitin Säädettävä Lämpötila - Vedenkeittimet Ruostumaton Teräs Musta - KLF04BLEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
229,00 € | 229,00 € | Katso tuotetta ▸ |
179,00 €
181,99 €
199,00 €
204,95 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 219,00 €
219,00 €
225,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 229,00 €
229,00 €
Smeg KLF04BLEU, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8017709231309, 8017709197933 |
Teho | 2 400 W |
Valmistaja | Smeg, Velbon |
Tilavuus | 1,7 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodatin | On |
Mitat | |
Korkeus | 26 cm |
Leveys | 22 cm |
Syvyys | 17 cm |
Materiaali | Teräs |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,00 €
Keskihinta
205,42 €
Alin hinta
179,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.