Ariete Vintage 2868/04, vedenkeitin
Ariete Vintage 2868/04, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 36,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ariete Vedenkeitin, 1 litraa, vihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 36,00 € | 41,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete – Vedenkeitin 1 litra, Vintage, vihreä (00C286804AR0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 46,55 € | 51,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vedenkeitin 1L Vintage Vihreä ArieteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 49,90 € | 55,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Vedenkeitin Vanhahtava 2868/04 - Vihreä - 1600 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 50,23 € | 57,22 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 41,90 €
36,00 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 51,45 €
46,55 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,80 €
49,90 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 57,22 €
50,23 €
Ariete Vintage 2868/04, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 1 630 W |
Valmistaja | Ariete |
Tilavuus | 1 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodatin | On |
Materiaali | Teräs |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 8003705116535 |
Hintakehitys
Korkein hinta
50,23 €
Keskihinta
45,67 €
Alin hinta
36,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.