- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Kahvinkeittimet
- ›Severin KA 4826, kahvinkeitin
Severin KA 4826, kahvinkeitin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Severin KA 4814, kahvinkeitin
Severin KA 4826, kahvinkeitin
Severin KA 4815, kahviautomaatti
Severin KA 4320, kahvinkeitin
Severin KA 4851 FILKA, kahvinkeitin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kahvinkeittimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
-
-25 %
29,99 €
Lords of the Fallen, PS5 -peli
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Kahvinkeittimet
-
alk. 15 €
Moccamaster lasikannu
-
alk. 4,99 €
Nescafe Dolce Gusto, kahvikapselit 16 kpl
-
alk. 179 €
Moccamaster Cup-one, kahvinkeitin
-
alk. 89 €
Nespresso Essenza Mini, kapselikeitin
-
alk. 49 €
Bosch TKA6A041, kahvinkeitin
-
alk. 139 €
Nespresso Citiz D111, kapselikeitin
-
alk. 199 €
DeLonghi Dedica Arte EC885.GY, kahvikone
-
alk. 699 €
Philips EP544450, kahviautomaatti
-
alk. 189 €
Moccamaster Manual 53704, kahvinkeitin
-
alk. 60 €
Dolce Gusto Piccolo, kapselikeitin
-
alk. 12 €
Moccamaster Suodatinsuppilo
-
alk. 30 €
Severin KA 4819, kahvinkeitin
-
alk. 150 €
Philips HD5416/00 Cafe Gourmet, kahvinkeitin
-
alk. 859 €
Melitta Barista T Smart, kahviautomaatti
-
alk. 739 €
DeLonghi Dinamica Plus ECAM370.95.S, kahviautomaatti
-
alk. 94 €
C3 C3033657ECO, perkolaattori
-
alk. 1249 €
Jura E8, kahviautomaatti
-
alk. 40 €
Melitta Aroma Boy, kahvinkeitin
Vedenkeittimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 36 €
Ariete Vintage, vedenkeitin
-
alk. 79 €
Alessi Plissé MDL06, vedenkeitin
-
alk. 119 €
Wilfa WSDK-2000S, vedenkeitin
-
alk. 45 €
Wilfa WKG-2200S, vedenkeitin
-
alk. 125 €
Stelton Emma, vedenkeitin
-
alk. 50 €
Wilfa WKD-2200, vedenkeitin
-
alk. 89 €
Wilfa TM-1500S, teenkeitin
-
alk. 152 €
Smeg KLF03BLMEU, vedenkeitin
-
alk. 179 €
Smeg KLF04BLEU, vedenkeitin
-
alk. 49 €
Russell Hobbs Inspire 24360-70, vedenkeitin
-
alk. 55 €
Grundig WK 5860, vedenkeitin
-
alk. 129 €
Wilfa WSDK-2000B, vedenkeitin
-
alk. 79 €
Philips Avance HD9359/90, vedenkeitin
-
alk. 179 €
Smeg KLF04WHEU, vedenkeitin
-
alk. 55 €
Bodum Bistro 11451-913EURO, vedenkeitin
-
alk. 249 €
Alessi MG32, vedenkeitin 1,5 L
-
alk. 52 €
Tefal BI812510, vedenkeitin
-
alk. 60 €
Electrolux Create 5 E5K1-6ST, vedenkeitin
Severin KA 4826, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4008146032639 |
Mitat | |
Leveys | 23 cm |
Korkeus | 33 cm |
Syvyys | 26 cm |
Paino | 2 kg |
Valmistaja | Severin |
Kapasiteetti | 10 kuppeja |
Tilavuus | 1,25 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 15 €
Moccamaster lasikannu
-
alk. 4,99 €
Nescafe Dolce Gusto, kahvikapselit 16 kpl
-
alk. 179 €
Moccamaster Cup-one, kahvinkeitin
-
alk. 89 €
Nespresso Essenza Mini, kapselikeitin
-
alk. 49 €
Bosch TKA6A041, kahvinkeitin
-
alk. 139 €
Nespresso Citiz D111, kapselikeitin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kahvinkeittimet/severin-ka-4826-kahvinkeitin/13899679
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.