Moccamaster Automatic Black 53740, kahvinkeitin
Moccamaster Automatic Black 53740, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 209,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Moccamaster Automatic Black KahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
209,00 € | 213,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Moccamaster Automatic kahvinkeitin MOC53740 (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 219,00 € | 223,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Moccamaster Automatic Kahvinkeitin, 1,25 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 229,00 € | 229,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Moccamaster Automatic Black kahvinkeitin - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 229,00 € | 232,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Moccamaster Automatic-kahvinkeitin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 239,00 € | 239,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Moccamaster Automatic-suodatinkahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 239,00 € | 243,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Automatic BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
319,00 € | 324,20 € | Katso tuotetta ▸ |
209,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 223,90 €
219,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 229,00 €
229,00 €
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 232,99 €
229,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 239,00 €
239,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 243,95 €
239,00 €
319,00 €
Moccamaster Automatic Black 53740, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8712072537408, 8712072537439, 8712072537491, 8712072537422, 8712072537453 |
Mitat | |
Leveys | 32,5 cm |
Syvyys | 17 cm |
Korkeus | 35,5 cm |
Valmistaja | Moccamaster |
Kapasiteetti | 10 kuppeja |
Tilavuus | 1,25 l |
Teho | 1 520 W |
Vesimääränilmaisin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
319,00 €
Keskihinta
240,43 €
Alin hinta
209,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.