Electrolux E7CM1-4GB Explore 7, kahvinkeitin
Electrolux E7CM1-4GB Explore 7, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Euronics Verkkokauppa hintaan 119,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ELECTROLUX E7CM1-4GB KAHVINKEITINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux kahvinkeitin Explore 7 E7CM1-4GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 119,00 € | 123,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Explore 7 kahvinkeitin E7CM14GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 169,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Explore 7 Kahvinkeitin E7CM1-4GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 169,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
119,00 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 123,95 €
119,00 €
169,00 €
Electrolux E7CM1-4GB Explore 7, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | E7CM1-4GB, 7332543697939 |
Mitat | |
Leveys | 34,2 cm |
Syvyys | 17,7 cm |
Korkeus | 34,7 cm |
Valmistaja | Electrolux |
Kapasiteetti | 9 kuppeja |
Tilavuus | 1,1 l |
Teho | 1 600 W |
Kääntyvä suodatinteline | On |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodattimen lämpötila | 96 C |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,00 €
Keskihinta
144,00 €
Alin hinta
119,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.