Vallila Lehtisade 145 cm vahakangas
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Vallila Lehtisade 145 cm vahakangas
Vallila Kurjenmiekka verho
Vallila Aurinkotuuli verho
Vallila Keskiyön Puutarha 145 cm akryylivahakangas
Vallila Lehtisade 145 cm akryylivahakangas
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Verhot, pöytäliinat ja kankaat ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
509,00 €
Sony PlayStation 5 Slim (PS5, 1TB), pelikonsoli
-
-9 %
15,00 €
Iittala Aino Aalto, juomalasit 33 cl, 2 kpl
-
-8 %
449,00 €
Apple Watch Series 9 GPS 45mm, älykello
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-8 %
12,99 €
Metallinpaljastin (metallinilmaisin)
-
-8 %
11,00 €
Iittala Kartio, juomalasit 21 cl, 2 kpl
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-26 %
85,95 €
Philips Essential HD9252/70, kiertoilmakypsennin
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Verhot, pöytäliinat ja kankaat
-
alk. 55 €
Marimekko Unikko, vahakangas
-
alk. 45 €
Marimekko Siirtolapuutarha, kangas
-
alk. 14 €
146 cm softshell-kangas
-
alk. 40 €
Vallila Varsi Flow verho
-
alk. 15 €
4Living Alisa pyöreä pöytäliina
-
alk. 17 €
Marimekko Pieni Unikko, tabletti 31 x 42 cm
-
alk. 12 €
Vallila Kurjenmiekka 145 cm tekstiilivahakangas
-
alk. 9,09 €
Verhokangas Oriana.
-
alk. 28 €
Vallila Aronia Light verho
-
alk. 19 €
Parisa-verho, tummansininen
-
alk. 46 €
Rullaverho
-
alk. 30 €
Kotoilu 140x240 cm 100 % pimentävä valmisverho
-
alk. 3,90 €
Textil 150 cm hyttysverkkokangas
-
alk. 22 €
Vallila Luontopolku, vahakangas
-
alk. 4,90 €
ä˜rskov Rubber pöytätabletti soikea musta
-
alk. 17 €
OYOY Toucan pöytätabletti Clay
-
alk. 71 €
ferm LIVING Bothy check pöytäliina 150x240 cm Cinnamon-grey green
-
alk. 24 €
LIND DNA Buffalo pöytätabletti kaareva luonnonväri
Vallila Lehtisade 145 cm vahakangas
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6419835218315 |
Valmistaja | Vallila |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 55 €
Marimekko Unikko, vahakangas
-
alk. 45 €
Marimekko Siirtolapuutarha, kangas
-
alk. 14 €
146 cm softshell-kangas
-
alk. 40 €
Vallila Varsi Flow verho
-
alk. 15 €
4Living Alisa pyöreä pöytäliina
-
alk. 17 €
Marimekko Pieni Unikko, tabletti 31 x 42 cm
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/verhot-poytaliinat-ja-kankaat/vallila-lehtisade-145-cm-vahakangas/13939926
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.