Braun BUA6350 ExactFit 5 Connect, verenpainemittari
Braun BUA6350 ExactFit 5 Connect, verenpainemittari osastosta Verenpainemittarit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 57,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Braun verenpainemittari TarkkaSovitusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 57,81 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun ExactFit 5 Connect -verenpainemittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Exact Fit 5 Connect BUA6350 -verenpainemittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 64,00 € | 68,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BRAUN – ExactFit(TM) 5 Connect (BUA6350)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 67,55 € | 72,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun ExactFit 5 Connect -verenpainemittari Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 79,99 € | 85,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Braun Exact Fit 5 Connect VerenpainemittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 days | 94,90 € | 102,80 € | Katso tuotetta ▸ |
57,81 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,80 €
59,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,90 €
64,00 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,45 €
67,55 €
79,99 €
Toimitusaika 1-4 days
Hinta toimituskuluineen 102,80 €
94,90 €
Braun BUA6350 ExactFit 5 Connect, verenpainemittari
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4022167173003 |
Valmistaja | Braun |
Hintakehitys
Korkein hinta
94,90 €
Keskihinta
70,69 €
Alin hinta
57,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.