- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Sähköhammasharjat
- ›Panasonic EW-0920, vaihtoharjat 2 kpl
Panasonic EW-0920, vaihtoharjat 2 kpl
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Panasonic EW-0920, vaihtoharjat 2 kpl
Panasonic EW-0942, lasten vaihtoharja 2 kpl
Panasonic EW-0923 Multi-reach V-shaped brush, vaihtoharja 2 kpl
Panasonic EW-0925 Double-edged brush, vaihtoharjat 2 kpl
Panasonic EW-1313, hammasvälipuhdistin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähköhammasharjat ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Sähköhammasharjat
-
alk. 129 €
Braun Oral-B iO Series 6, sähköhammasharja
-
alk. 79 €
Braun Oral-B iO Series 3, sähköhammasharja
-
alk. 5,90 €
Sähköhammasharjan matkakotelo
-
alk. 380 €
Braun Oral-B iO Series 10, sähköhammasharja
-
alk. 109 €
Braun Oral-B iO Series 5S, sähköhammasharja
-
alk. 28 €
Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 26 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
alk. 220 €
Braun Oral-B iO Series 8, sähköhammasharja
-
alk. 23 €
Jordan Clean Smile Plus TBX-300P, sähköhammasharja
-
alk. 39 €
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 14 €
Philips Sonicare DiamondClean HX6064/07, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 70 €
Oclean X Pro Digital S, sähköhammasharja ja matkakotelo
-
alk. 75 €
Philips Sonicare 4100 Series HX3683, sähköhammasharja
-
alk. 45 €
Braun Oral-B Pro 3 3200, sähköhammasharja
-
alk. 169 €
Braun Oral-B iO Series 7S, sähköhammasharja
-
alk. 54 €
Oclean X Pro, sähköhammasharja
-
alk. 199 €
Braun Oral-B iO Series 9S, sähköhammasharja
-
alk. 83 €
Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6830, sähköhammasharja (2 runko-osaa)
Panasonic EW-0920, vaihtoharjat 2 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Panasonic |
EAN-koodi | 5025232260447 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 129 €
Braun Oral-B iO Series 6, sähköhammasharja
-
alk. 79 €
Braun Oral-B iO Series 3, sähköhammasharja
-
alk. 5,90 €
Sähköhammasharjan matkakotelo
-
alk. 380 €
Braun Oral-B iO Series 10, sähköhammasharja
-
alk. 109 €
Braun Oral-B iO Series 5S, sähköhammasharja
-
alk. 28 €
Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11, vaihtoharjat 4 kpl
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahkohammasharjat/panasonic-ew-0920-vaihtoharjat-2-kpl/13958963
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.