Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000, sähköhammasharja
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Braun Oral-B Pro 3 Duo, sähköhammasharja (kaksi runko-osaa)
Braun Oral-B Pro 600 CrossAction sähköhammasharja
Braun Oral-B Pro 3 3950 Duo, sähköhammasharja
Braun Oral-B iO Radiant White, vaihtoharjat 4 kpl
Braun Oral-B Genius X Midnight Black, sähköhammasharja
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähköhammasharjat ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
Samankaltaisia tuotteita
-
Braun Oral-B Pro 3 Duo, sähköhammasharja (kaksi runko-osaa)
-
Braun Oral-B Pro 600 CrossAction sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pro 3 3950 Duo, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B iO Radiant White, vaihtoharjat 4 kpl
-
Braun Oral-B Genius X Midnight Black, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pro 3 3900 Duo, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B iO Gentle Care, vaihtoharjat 4 kpl
-
Braun Oral-B Junior 6+, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Smart 4 4500S Sensi UltraThin, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pro 1 Sensi UltraThin, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pulsonic Slim Clean 4900, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Pulsonic Sensitive, vaihtoharjat 2 kpl
-
Braun Oral-B Pulsonic, vaihtoharjat 2 kpl
-
Braun Oral-B Sensi UltraThin, vaihtoharjat 8+2 kpl
-
Braun Oral-B Pro Kids 3+ StarWars/Frozen/Spiderman, sähköhammasharja
-
Braun Oral-B Sensitive Clean, vaihtoharjat 4 kpl
Katsotuimmat Sähköhammasharjat
-
alk. 129 €
Braun Oral-B iO Series 6, sähköhammasharja
-
alk. 79 €
Braun Oral-B iO Series 3, sähköhammasharja
-
alk. 5,90 €
Sähköhammasharjan matkakotelo
-
alk. 380 €
Braun Oral-B iO Series 10, sähköhammasharja
-
alk. 109 €
Braun Oral-B iO Series 5S, sähköhammasharja
-
alk. 28 €
Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 26 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
alk. 220 €
Braun Oral-B iO Series 8, sähköhammasharja
-
alk. 23 €
Jordan Clean Smile Plus TBX-300P, sähköhammasharja
-
alk. 39 €
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 14 €
Philips Sonicare DiamondClean HX6064/07, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 70 €
Oclean X Pro Digital S, sähköhammasharja ja matkakotelo
-
alk. 75 €
Philips Sonicare 4100 Series HX3683, sähköhammasharja
-
alk. 45 €
Braun Oral-B Pro 3 3200, sähköhammasharja
-
alk. 169 €
Braun Oral-B iO Series 7S, sähköhammasharja
-
alk. 54 €
Oclean X Pro, sähköhammasharja
-
alk. 199 €
Braun Oral-B iO Series 9S, sähköhammasharja
-
alk. 83 €
Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6830, sähköhammasharja (2 runko-osaa)
Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000, sähköhammasharja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Oral-B, Braun |
Ajastin | On |
Harjausnopeus | 31 000 kierrosta/min |
EAN-koodi | 4210201305644 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 129 €
Braun Oral-B iO Series 6, sähköhammasharja
-
alk. 79 €
Braun Oral-B iO Series 3, sähköhammasharja
-
alk. 5,90 €
Sähköhammasharjan matkakotelo
-
alk. 380 €
Braun Oral-B iO Series 10, sähköhammasharja
-
alk. 109 €
Braun Oral-B iO Series 5S, sähköhammasharja
-
alk. 28 €
Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11, vaihtoharjat 4 kpl
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahkohammasharjat/braun-oral-b-pulsonic-slim-luxe-4000-sahkohammasharja/13978338
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.