Makita DUR193Z LXT 18V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
Makita DUR193Z LXT 18V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia) osastosta Ruohotrimmerit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 123,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DUR193Z Linetrimmer (SOLO)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 123,20 € | 123,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruohotrimmeri Makita DUR193Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 125,70 € | 125,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUR193Z Ruohotrimmeri ei sis. akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 138,50 € | 140,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DUR193Z 18V ruohotrimmeri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
139,00 € | 148,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
123,20 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,70 €
125,70 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 140,49 €
138,50 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 148,90 €
139,00 €
Makita DUR193Z LXT 18V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Mitat | |
Pituus | 1 384 mm |
Leveys | 271 mm |
Korkeus | 372 mm |
Paino | 2,7 kg |
Akun jännite | 18 V |
Nopeus | 7 800 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.se/product/dur193z.html |
Äänenvoimakkuus | 83,1 db |
EAN-koodi | 0088381762670 |
Hintakehitys
Korkein hinta
139,00 €
Keskihinta
131,60 €
Alin hinta
123,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.