Lenovo IdeaCentre AIO F0GQ008GMT 27" (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU006VMW (i5-13400F, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo ThinkStation P620 30E000G5MT (ThreadRipper Pro 5955WX, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo Legion T5 90RC01PHMW (Ryzen 5600G, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo Legion T5 90UY0024MW (Ryzen 7 7700, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo Yoga AIO F0HJ000DMT 31.5" (i9-13900H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pöytäkoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-26 %
85,95 €
Philips Essential HD9252/70, kiertoilmakypsennin
-
-16 %
131,70 €
Asus ZenWiFi AX XT8, langaton reititin
-
-12 %
14,90 €
Garmin Instinct, vaihtoranneke
-
-11 %
204,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-7 %
39,95 €
Nioh Collection, PS5 -peli
-
-7 %
83,30 €
Marimekko Unikko, pussilakanasetti 150 x 210 cm
-
-6 %
655,90 €
Hamax Outback Reclining, pyöräkärry
-
-6 %
14,99 €
Canon LP-E10 (tai vastaava) akku
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-27 %
349,00 €
Point 5-SERIES POWM5A1014, pyykinpesukone
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
Samankaltaisia tuotteita
-
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU006VMW (i5-13400F, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo ThinkStation P620 30E000G5MT (ThreadRipper Pro 5955WX, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Legion T5 90RC01PHMW (Ryzen 5600G, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Legion T5 90UY0024MW (Ryzen 7 7700, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Yoga AIO F0HJ000DMT 31.5" (i9-13900H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo ThinkStation P620 30E000G3MT (ThreadRipper Pro 5975WX, 64 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre AIO F0GR00ANMT 23.8" (i5-13500H, 8 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo IdeaCentre AIO F0G100UEMT 23,8" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JCMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo IdeaCentre Mini 5 90W20018MW (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre Mini 5 90UB002PMW (i3-12100T, 8 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre 90SM00D9MW (i3-12100, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre 90SM00D8MW (i3-12100, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre 90SM00D7MW (Gold G7400, 8 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo V35s 11HF004JMX (Ryzen R5 3500U, 8 GB, 256 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo ThinkStation P520c 30BX003TMT (W-2125, 16 GB,256 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
Lenovo LOQ 90VH0052MW (i5-13400F, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Thinkstation P620 30E0003QMT (TR PRO 3945WX, 32 GB, 1 TB SSD, Win 10), keskusyksikkö
Katsotuimmat Pöytäkoneet
-
alk. 2799 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 849 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JBMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 69 €
Raspberry Pi 4 (Model B, 2 GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 1800 €
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU0065MW (i7-13700F, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 1599 €
Apple Mac Mini MNH73KS/A (M2 Pro, 16 GB, 512 GB SSD, Mac OS), keskusyksikkö
-
alk. 999 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0GQ008GMT 27" (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 1188 €
HP ProOne 440 G9 AiO 6B2E1EA#UUW (i5-12500T, 16 GB, 256 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 2583 €
HP Z2 G9 Mini 5F0F8EA#UUW (i7-12700K, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 297 €
Asus Mini PC PN41 90MS0273-M00310 (Celeron N4500, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
alk. 1576 €
Elo I-Series 2.0 E850204 (i3-8100T, 8 GB, 128 GB SSD, Win 10), pöytäkone
-
alk. 1082 €
Elo I-Series 2.0 E692048 (J4105, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), pöytäkone
-
alk. 1414 €
Elo I-Series 2.0 E850003 (i3-8100T, 8 GB, 128 GB SSD), pöytäkone
-
alk. 3259 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 2 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2569 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2339 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 16 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2109 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 8 GB, 1 TB SSD, 14", Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2339 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 24 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2109 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 16 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
Komponentit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 185 €
Seagate Expansion card (Xbox Series X/S) STJR1000400, laajennuskortti
-
alk. 40 €
16 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 59 €
Seagate BarraCuda (1 TB, SATA 6Gb/s) ST1000LM048, kovalevy
-
alk. 152 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 18 €
8 GB , 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 3250 €
PNY NVIDIA L4 - 24GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 13 €
HyperX Cloud Virtual 7.1 Surround Sound (HX-USCCPSS-BK), USB-äänikortti
-
alk. 75 €
32 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 40 €
16 GB, 2400 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 95 €
Western Digital Red (2 TB, SATA 6Gb/s) WD20EFRX, kovalevy
-
alk. 118 €
Verbatim Ultra HD 4K (USB 3.1 Gen 1), ulkoinen polttava Blu-ray-asema
-
alk. 150 €
Seasonic Vertex GX - 850W
-
alk. 76 €
Intel Core i7-7700, prosessori
-
alk. 150 €
Seasonic Focus GX 850W ATX 3.0
-
alk. 71 €
WD Blue (2 TB, 3.5", SATA) WD20EZAZ, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 21 €
8 GB, 2666 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 199 €
ASUS PRIME H770-PLUS Emolevy - Intel H770 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - ATX
Lenovo IdeaCentre AIO F0GQ008GMT 27" (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Lenovo |
Suoritin | |
Nopeus | 4,7 GHz |
Välimuistin tyyppi | intel smartcache |
Välimuistin määrä | 18 000 kt |
Tyyppi | Intel Core i5-13500H |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Tyyppi | SSD |
Lisätieto | PCIe |
Muisti | |
Kapasiteetti | 16 Gt |
Tyyppi | ddr5 |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
WLAN (Langaton) | 802.11ax |
Näyttö | |
Koko | 27 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Liitännät | |
RJ-45 | On |
USB 2.0 | On |
HDMI-portti | On |
Bluetooth | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Yhdistetty Line-In ja Line-Out | On |
Näytönohjain | Intel Iris Xe Graphics |
Tyyppi | Intel Iris Xe Graphics |
Mitat | |
Leveys | 61,48 cm |
Korkeus | 47,41 cm |
Syvyys | 18,76 cm |
Paino | 9 kg |
Kotelo | All-in-One |
Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Home (x64) 64-bit |
EAN-koodi | 0197529757307 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 2799 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 849 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JBMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 69 €
Raspberry Pi 4 (Model B, 2 GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 1800 €
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU0065MW (i7-13700F, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 1599 €
Apple Mac Mini MNH73KS/A (M2 Pro, 16 GB, 512 GB SSD, Mac OS), keskusyksikkö
-
alk. 999 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0GQ008GMT 27" (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/poytakoneet/lenovo-ideacentre-aio-f0gq008gmt-27-i5-13500h-16-gb-1-tb-ssd-win-11-poytakone/13142475
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.