Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 39,43 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Alcon Dailies AquaComfort Plus 90Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 39,43 € | 39,43 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dailies AquaComfort Plus (90 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 39,44 € | 43,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dailies AquaComfort Plus 90pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 49,90 € | 49,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,43 €
39,43 €
39,44 €
49,90 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0630175475879 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,90 €
Keskihinta
42,92 €
Alin hinta
39,43 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.