Canon RF 14-35mm F4 L IS USM, laajakulmaobjektiivi
Canon RF 14-35mm F4 L IS USM, laajakulmaobjektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 1 569 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon RF 14-35mm f/4L IS USMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 569 € | 1 573 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 14-35mm F4 L IS USM -laajakulmaobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 1 570 € | 1 570 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 14-35mm F4 L IS USM -laajakulmaobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 570 € | 1 575 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 14-35mm F4L IS USMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 1 649 € | 1 649 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Canon RF 14-35mm f/4L IS USMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-9 työpäivät | 2 054 € | 2 064 € | Katso tuotetta ▸ |
1 569 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 1 570 €
1 570 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 575 €
1 570 €
1 649 €
2 054 €
Canon RF 14-35mm F4 L IS USM, laajakulmaobjektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4549292186758 |
Valmistaja | Canon |
Aukko | f/4 |
Linssin polttoväli | 14-35mm |
Mitat | |
Halkaisija | 84,1 mm |
Paino | 540 g |
Pituus | 99,84 mm |
Rakenne | 16 elementtiä 12 ryhmässä |
Suurennus | 0,38 |
Tarkennusetäisyys | 20 cm |
Täyskoon kenni | On |
Himmenninlevyjä | 9 |
Ominaisuudet | |
IS (Image Stabilization) | On |
USM (UltraSonic Motor) | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/lenses/rf-14-35mm-f4-4l-is-usm-lens/ |
Linssisuoja | E-77 II |
Objektiivin kotelo | LP1219 |
Vastavalosuoja | EW-83P |
Kuvakulma | |
Diagonaalinen | 81°00′ - 38°00′ |
Horisontaalinen | 104°00′ - 54°00′ |
Vertikaalinen | 114°00′ - 63°00′ |
Pinnoite | ASC, Super Spectra, SWC |
Pöly ja kosteussuojaus | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 054 €
Keskihinta
1 682 €
Alin hinta
1 569 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.