Makita DUS158Z 15L, paineruisku (ilman akkua ja laturia)
Makita DUS158Z 15L, paineruisku (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 219,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DUS158Z puutarharuiskuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 219,86 € | 229,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Backpack sprayer LXT® DUS158ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 316,95 € | 316,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUS158Z Paineruisku ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 317,00 € | 318,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkukäyttöinen reppuruisku Makita DUS158Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 330,00 € | 330,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita LXT DUS158Z 18V reppuruisku runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
369,00 € | 373,80 € | Katso tuotetta ▸ |
219,86 €
316,95 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 318,99 €
317,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 330,00 €
330,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 373,80 €
369,00 €
Makita DUS158Z 15L, paineruisku (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381741651 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
369,00 €
Keskihinta
310,56 €
Alin hinta
219,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.