DeWalt DCV501LN-XJ XR 18V, akkuimuri (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCV501LN-XJ XR 18V, akkuimuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 124,46 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCV501LN-XJ pölynpoistoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 124,46 € | 134,36 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt Pölynimuri DCV501LN-XJ vacuum cleanerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 170,84 € | 170,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupölynimuri DeWalt DCV501LN-XJ; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCV501LN-XJ Akkuimuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 179,00 € | 180,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dewalt DCV501LN-XJ, handheld vacuum cleaner (yellow/black, without battery and charger)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 209,90 € | 214,80 € | Katso tuotetta ▸ |
124,46 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 170,84 €
170,84 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 180,99 €
179,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 214,80 €
209,90 €
DeWalt DCV501LN-XJ XR 18V, akkuimuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaAkun jännite | 18 V |
EAN-koodi | 5035048738238 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
209,90 €
Keskihinta
172,64 €
Alin hinta
124,46 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.