DJI Mini 3 Pro ND Filters Set (ND 16/64/256) CP.MA.00000502.01, suodinsetti
DJI Mini 3 Pro ND Filters Set (ND 16/64/256) CP.MA.00000502.01, suodinsetti osastosta Kuvauskoptereiden tarvikkeet ja lisäosat nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DJI Mini 3 Pro ND Filters Set(ND 16/64/256)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 49,00 € | 52,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mini 3 Pro -ND-suotimet (16/64/256)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 49,00 € | 53,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mini 3 Pro harmaasuodinsarja (ND16/64/256)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 49,99 € | 54,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mini 3 Pro ND Filters ND 16/64/256 suodinsarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
54,00 € | 58,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DJI Mini 3 Pro ND-suodinsetti (ND 16/64/256)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 55,00 € | 60,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dji Mini 3 Pro Nd Filters Set (nd 16/64/256)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 58,90 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ |
49,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,89 €
49,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 58,80 €
54,00 €
55,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,89 €
58,90 €
DJI Mini 3 Pro ND Filters Set (ND 16/64/256) CP.MA.00000502.01, suodinsetti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6941565931672 |
Valmistaja | DJI |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dji.com/fi |
Hintakehitys
Korkein hinta
58,90 €
Keskihinta
52,65 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.