HyperX Cloud Alpha Wireless PC (4P5D4AA/4P5L1AM), langaton pelikuulokemikrofoni
HyperX Cloud Alpha Wireless PC (4P5D4AA/4P5L1AM), langaton pelikuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Telia Finland hintaan 79,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HyperX Cloud Alpha -pelikuulokkeet. MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 79,90 € | 83,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX Cloud Alpha WirelessNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 160,38 € | 160,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX Cloud Alpha Wireless Headset -pelikuulokemikrofoni, RedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 179,00 € | 183,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX Cloud Alpha langattomat pelikuulokkeet (punainen/musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 183,95 € | 188,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Hyperx Cloud Alpha W Red Hhsa1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 191,90 € | 196,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX Cloud Alpha Langaton PelikuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 196,90 € | 196,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HYPERX CLOUD ALPHA WIRELESS GAMING HEADSET (4P5D4AA)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 20.5.2024 | 227,80 € | 232,70 € | Katso tuotetta ▸ |
79,90 €
160,38 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 183,90 €
179,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 188,85 €
183,95 €
191,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 196,90 €
196,90 €
Toimitusaika saatavilla 20.5.2024
Hinta toimituskuluineen 232,70 €
227,80 €
HyperX Cloud Alpha Wireless PC (4P5D4AA/4P5L1AM), langaton pelikuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HyperX, HP, Supermicro |
Kuulokkeet | |
Taajuusvaste | 15-21000 Hz |
Impedanssi | 62 Ohm |
Kuulokeliitäntä (USB) | On |
Peittävä | On |
Elemettien koot | 50 mm |
Takuu | 24 kk |
Langaton | On |
Paino | 322 g |
Valmistajan tuotesivu | https://hyperx.com/products/hyperx-cloud-alpha-wireless?variant=42135502422173 |
Kuulokemikrofoni | On |
Akku | |
Akun kesto (standby) | 300 h |
Akun latausaika | 4,5 h |
EAN-koodi | 0196188046036 |
Hintakehitys
Korkein hinta
227,80 €
Keskihinta
174,26 €
Alin hinta
79,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.