Innolux Valovoima Mini, kirkasvalolaite
Innolux Valovoima Mini, kirkasvalolaite osastosta Kirkasvalolaitteet nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 198,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Innolux Valovoima Mini DTW -kirkasvaloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 198,95 € | 198,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Innolux Valovoima Mini DTW -kirkasvalo, harmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
228,95 € | 228,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Innolux Valovoima Mini DTW -kirkasvaloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 198,99 € | 203,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Innolux Valovoima Mini DTW kirkasvalolaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Innolux Valovoima Mini -pöytävalaisin ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 222,60 € | 222,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 198,95 €
198,95 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 228,95 €
228,95 €
198,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 203,90 €
199,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 222,60 €
222,60 €
Innolux Valovoima Mini, kirkasvalolaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Innolux |
Mitat | |
Leveys | 30 cm |
Korkeus | 8 cm |
Syvyys | 4 cm |
Paino | 1 kg |
Valoteho (luxia) | 10 000 lux |
EAN-koodi | 6420611984201, 6420611983815 |
Hintakehitys
Korkein hinta
228,95 €
Keskihinta
209,70 €
Alin hinta
198,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.