STANLEY 1-83-066 Ruuvipenkki puristuskapasiteetti 100 mm Puristusvoima 1400 kg
STANLEY 1-83-066 Ruuvipenkki puristuskapasiteetti 100 mm Puristusvoima 1400 kg osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 56,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Stanley 1-83-066 ruuvipuristin 100mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 56,78 € | 66,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STANLEY 1-83-066 Ruuvipenkki puristuskapasiteetti 100 mm Puristusvoima 1400 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 66,00 € | 67,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puristin Stanley 1-83-066Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 86,00 € | 86,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 66,68 €
56,78 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,99 €
66,00 €
86,00 €
STANLEY 1-83-066 Ruuvipenkki puristuskapasiteetti 100 mm Puristusvoima 1400 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3253561830662, 23253561830666, 3253561830655 |
Valmistaja | Stanley |
Hintakehitys
Korkein hinta
86,00 €
Keskihinta
69,59 €
Alin hinta
56,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.