HP ProBook 450 G9 9M3P4AT#UUW (i5-1235U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
HP ProBook 450 G9 9M3P4AT#UUW (i5-1235U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone osastosta Kannettavat tietokoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 842 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HP ProBook 450 G9 NotebookNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 842 € | 842 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hewlett Packard – HP PB 450 G9 i5-1235U 15 16GB/512 (ML) (9M3P4AT#UUW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 872 € | 877 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP PB 450 G9 i5-1235U 15 16GB/512 (ML) - 9M3P4AT#UUWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-6 työpäivät | 1 085 € | 1 089 € | Katso tuotetta ▸ |
842 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 877 €
872 €
Toimitusaika 4-6 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 1 089 €
1 085 €
HP ProBook 450 G9 9M3P4AT#UUW (i5-1235U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 15,6 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Tyyppi | IPS |
Valmistaja | HP |
Suoritin | |
Nopeus | 4,4 GHz |
Välimuistin määrä | 12 000 kt |
Välimuistin tyyppi | L3 |
Tyyppi | Intel Core i5-1235U |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 512 Gt |
SSD | On |
Mitat | |
Leveys | 35,94 cm |
Syvyys | 23,39 cm |
Paksuus | 1,99 cm |
Paino | 1,79 kg |
Muisti | |
Kapasiteetti | 16 Gt |
Tyyppi | ddr4 |
Laajennettavissa | 32 Gt |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
RJ-45 | On |
WLAN | On |
Line-out | On |
HDMI-portti | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Multimedia | |
Integroidut kaiuttimet | On |
Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
Web-kamera | 720 pikseliä |
Akku | |
Tyyppi | Lithium-Ion |
AC-Adapteri | On |
Kennoja | 3 kpl |
Akun kesto | 42,75 Wh |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | gigabit ethernet |
WLAN (Langaton) | 802.11ax |
Sormenjälkilukija/tunnistin | On |
Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
EAN-koodi | 0197961984828 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 085 €
Keskihinta
933 €
Alin hinta
842 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.