HP ProBook 450 G9 5Y463EA#UUW (i5-1235U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kannettavat tietokoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-26 %
85,95 €
Philips Essential HD9252/70, kiertoilmakypsennin
-
-16 %
131,70 €
Asus ZenWiFi AX XT8, langaton reititin
-
-12 %
14,90 €
Garmin Instinct, vaihtoranneke
-
-11 %
204,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-7 %
39,95 €
Nioh Collection, PS5 -peli
-
-7 %
83,30 €
Marimekko Unikko, pussilakanasetti 150 x 210 cm
-
-6 %
655,90 €
Hamax Outback Reclining, pyöräkärry
-
-6 %
14,99 €
Canon LP-E10 (tai vastaava) akku
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-27 %
349,00 €
Point 5-SERIES POWM5A1014, pyykinpesukone
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
Katsotuimmat Kannettavat tietokoneet
-
alk. 978 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JK0008MX (i7-1355U, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 512 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1148 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 850 €
HP ProBook 440 G9 818A2EA#UUW (i5-1235U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 898 €
Apple Macbook Air 13 MGN63 (Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD, 13,3", OS X), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2124 €
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 21HM005NMX (i7-1355U, 16 GB, 1 TB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1879 €
Apple MacBook Air 15" MQKQ3 (2023) (M2, 16 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1478 €
Apple MacBook Air 15" 2023 MQKQ3 (Apple M2 8 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 973 €
Dell Latitude 5440 5GDH0 (I5-1335U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1499 €
Apple MacBook Air 15" 2023 MLXW3 (Apple M2 16 GB, 256 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1479 €
Lenovo Legion Slim 5 82Y900A2MX (Ryzen 7 7840HS, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2699 €
Lenovo Legion Pro 7i 82WQ0086MX (i9-13900HX, 6 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 649 €
Lenovo IdeaPad 5 15ALC05 82LN00J4MX (Ryzen 3 5300U, 8 GB, 256 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1349 €
Lenovo Legion 5 Pro 82JQ00XGMX (Ryzen 7 5800H, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 779 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JR001WMX (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 3549 €
Apple MacBook Pro 16" MK1A3 (Apple M1 Max, 32 GB, 1 TB SSD, Mac OS), kannettava tietokone
-
alk. 889 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JK0007MX (i5-1335U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
Tarvikkeet ja oheislaitteet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 90 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 5 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 49 €
Plantronics Voyager 5200, kuulokemikrofoni
-
alk. 8,25 €
Microsoft Windows 10 Home, suomenkielinen
-
alk. 40 €
Microsoft Windows 11 Home, suomenkielinen
-
alk. 139 €
HyperX Cloud III Wireless
-
alk. 249 €
SteelSeries Arctis Nova Pro, pelikuulokemikrofoni
-
alk. 18 €
MicroSDXC 256GB, muistikortti
-
alk. 249 €
Apple AirPods Pro 2nd gen., Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 79 €
Sony WF-C700N TWS, Bluetooth-vastamelukuulokkeet
-
alk. 59 €
JBL Reflect Flow Pro, vastamelunappikuulokkeet
-
alk. 9,90 €
Apple Watch, magneettinen latauskaapeli
-
alk. 27 €
F-Secure Freedome (1 vuosi 3 laitetta), ohjelmisto
-
alk. 129 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 60 €
Microsoft Office 365 Personal, toimisto-ohjelmisto
-
alk. 4,90 €
DisplayPort - HDMI, kaapeli
-
alk. 237 €
Asus ROG Azoth RGB, langaton pelinäppäimistö
-
alk. 59 €
JBL Tune 230NC TWS, vastamelunappikuulokkeet
-
alk. 83 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
HP ProBook 450 G9 5Y463EA#UUW (i5-1235U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 15,6 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Tyyppi | IPS |
Valmistaja | HP |
Suoritin | |
Nopeus | 4,4 GHz |
Välimuistin määrä | 12 000 kt |
Välimuistin tyyppi | L3 |
Tyyppi | Intel Core i5-1235U |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 512 Gt |
SSD | On |
Mitat | |
Leveys | 35,94 cm |
Syvyys | 23,39 cm |
Paksuus | 1,99 cm |
Paino | 1,79 kg |
Muisti | |
Kapasiteetti | 16 Gt |
Tyyppi | ddr4 |
Laajennettavissa | 32 Gt |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
RJ-45 | On |
WLAN | On |
Line-out | On |
HDMI-portti | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Multimedia | |
Integroidut kaiuttimet | On |
Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
Web-kamera | 720 pikseliä |
Akku | |
Tyyppi | Lithium-Ion |
AC-Adapteri | On |
Kennoja | 3 kpl |
Akun kesto | 42,75 Wh |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | gigabit ethernet |
WLAN (Langaton) | 802.11ax |
Sormenjälkilukija/tunnistin | On |
Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
EAN-koodi | 0196548645305 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 978 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JK0008MX (i7-1355U, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 512 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1148 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 850 €
HP ProBook 440 G9 818A2EA#UUW (i5-1235U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 898 €
Apple Macbook Air 13 MGN63 (Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD, 13,3", OS X), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kannettavat-tietokoneet/hp-probook-450-g9-5y463eauuw-i5-1235u-16-gb-512-gb-ssd-156-win-11-kannettava-tietokone/13975267
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.