HP ProBook 450 G10 967Z3ET#UUW (i7-1355U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
HP ProBook 450 G10 967Z3ET#UUW (i7-1355U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone osastosta Kannettavat tietokoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 082 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HP ProBook 450 G10 NotebookNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 082 € | 1 082 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP 15.6"" ProBook 450 G10. Intel Core i7-1355U, 16 Gt Ram, 512 Gt SSD, Windows 11 Pro -kannettavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 1 100 € | 1 105 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP ProBook 450 G10 15,6" -kannettava, Win 11 Pro (967Z3ET)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 130 € | 1 135 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hewlett Packard – HP PB 450 G10 i7-1355U 15 16GB/512 (ML) (967Z3ET#UUW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 1 163 € | 1 168 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
1 082 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 105 €
1 100 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 135 €
1 130 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 168 €
1 163 €
HP ProBook 450 G10 967Z3ET#UUW (i7-1355U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 15,6 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Tyyppi | IPS |
Valmistaja | HP |
Suoritin | |
Nopeus | 5 GHz |
Välimuistin määrä | 12 000 kt |
Välimuistin tyyppi | L3 |
Tyyppi | Intel Core i7-1355U |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 512 Gt |
SSD | On |
Mitat | |
Leveys | 35,94 cm |
Syvyys | 23,39 cm |
Paksuus | 1,99 cm |
Paino | 1,79 kg |
Muisti | |
Kapasiteetti | 16 Gt |
Tyyppi | ddr4 |
Laajennettavissa | 32 Gt |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
RJ-45 | On |
WLAN | On |
Line-out | On |
HDMI-portti | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Multimedia | |
Integroidut kaiuttimet | On |
Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
Web-kamera | 720 pikseliä |
Akku | |
Tyyppi | Lithium-Ion |
AC-Adapteri | On |
Kennoja | 3 kpl |
Akun kesto | 42,75 Wh |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | gigabit ethernet |
WLAN (Langaton) | 802.11ax |
Sormenjälkilukija/tunnistin | On |
Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
EAN-koodi | 0197961448627 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 163 €
Keskihinta
1 119 €
Alin hinta
1 082 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.