PreSonus Eris E4.5, kaiuttimet
PreSonus Eris E4.5, kaiuttimet osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 169,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Presonus Eris E4.5 - BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 169,00 € | 172,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PreSonus Eris E4.5 -aktiivimonitorit, pariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 179,00 € | 183,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Presonus Eris E4.5 -tutkimusmonitoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 224,80 € | 234,80 € | Katso tuotetta ▸ |
169,00 €
179,00 €
Toimitusaika 2 - 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 234,80 €
224,80 €
PreSonus Eris E4.5, kaiuttimet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | PreSonus |
Taajuusvaste | 70-2000 Hz |
Impedanssi | 10 Ohm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.presonus.com/products/Eris/media |
EAN-koodi | 0673454002656 |
Hintakehitys
Korkein hinta
224,80 €
Keskihinta
190,93 €
Alin hinta
169,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.