Iittala Artik, aterinsarja, 24 osaa
Iittala Artik, aterinsarja, 24 osaa osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 288,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Artik bestick presentförpackning 24 delarNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 288,90 € | 293,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Artik aterinsetti lahjapakkaus 24 osaa KirkasNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 369,00 € | 369,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aterinsetti Artik lahjapakkauksessa, 24 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
399,00 € | 404,20 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 293,80 €
288,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 369,00 €
369,00 €
399,00 €
Iittala Artik, aterinsarja, 24 osaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Iittala, Fiskars |
EAN-koodi | 6428501458917, 6411923682022 |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,00 €
Keskihinta
352,30 €
Alin hinta
288,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.